Hakkımızda

Tarihçe

 
1997 yılında adına çıtırım dedik;çıtır çıtır,taptaze kelimelerini içeren şimdiki Çıtırım’ın bir sloganı olmalıydı…
 

“Hijyen lezzet kadar önemlidir”  sloganıyla yola çıkarak “Bu Lezzet Her Dili Konuşur” sloganı ile yola devam etmekteyiz.Siz değerli misafirlerimizden gelen istekler,bizi farklılaştırmaya sürükledi.”Fırın shop”la sofralarımızın olmazsa olmazı ekmek ve unlu mamülleri üretip akabinde aperatif,atıştırmalıklar derken “Cıtırım Bistro”sürecini başlatmış bulunuyoruz.Menü çeşitliliği,sunumu ve özgün tatlarıyla lezzeti zevke dönüştüren çıtırımda tasarlanan her ayrıntıda kalite ve nüans korunmuştur.Günümüzde 5 i franchising olmak üzere toplamda 11 şubesi ile kendine özgü dekoru ve mutfagıyla nezih,popüler bir bistro&pastane zinciri haline gelen çıtırım aynı zamanda hijyen ve güven politikası ile her kesimden ve her bütçeye uygun ürün çeşitliliği ile tercih edilen bir markadır.
 

Misyonumuz

 
Pastane sektöründe sürekli yenilikleri takip ederek kendine özgü ürünler üretmek.
 
Bistro sektöründe (alkolsüz servis şekli ile birleştirerek yarattığı özel lezzetleri,farklılık yaratarak dünya pazarına tanıtmaktır.
 
Bu amaçla kurulan Franchise sistemi,kendi türünde öne çıkarak sektörün öncü kuruluşları ile rekabetçi olmaktır.
 

Vizyonumuz

 
Birbirinin taklidi olan pastane pazarında ambiyansı,üstün hizmet kalitesi ve farklı ürünleriyle öne çıkarak müşterinin eksikliğini duyduğu tatminini en üst düzeyde sağlamaktır.
 

Kalite Politikamız

 
Çıtırım’a göre kalite,müşteri beklentilerini her zaman bir fazlasını sunabilmektir
 
Dünya’da sektörümüz  ile ilgili en son gelişme ve teknolojileri yakından izleyerek,  Türkiye şartlarına adapte ederek  sektörde öncü olmak ve ve bunu korumak.
 
Gıda sektöründe yer aldığımızdan  dolayı iş yerlerimizin görsel ve kurumsal standartları,çalışma ortamı temizliği ve hijyen hususlarında kendi sektörümüzde örnek olmak.


İletişim Bilgilerimiz

Merkez Şube
  • Adres: Saray Mah. Hal Kavşağı 25 metrelik yol üzeri Macaroğlu Apt. No:1 Alanya / Antalya

  • Telefon: +90 242 513 40 43

  • Eposta: info@citirim.com.tr